Formos ir turinio dėsnis (I)

Formos ir turinio tapatumo dėsnis teigia, kad visi žmogaus gabumai, sugebėjimai ir talentai sudaryti iš formos ir turinio. Tik taip išoriniam pasauliui galima atskleisti jausmus, mintis, nuomones, dvasines nuostatas, planus, programas, ideologijas bei pasaulėžiūrą. Labai svarbu rasti tinkamą turinio išraiškos formą, kuri tiksliai atitiktų turinį, t. y. asmeninius jausmus ir dvasios turtą. Jei kyla neatitikimų tarp turinio ir formos, susidaro įvairios nepalankios situacijos, kaip tai aiškiai iliustruoja Fredo A. pavyzdys.

Dvasinis Fredo A. nusistatymas buvo progresyvus, modernus ir atviras, tačiau taupumo sumetimais jis gyveno tarp senų paveldėtų baldų. Ilgainiui slegianti bei liūdna atmosfera, kurią sukūrė šie baldai, neigiamai paveikė Fredo A. nuotaiką, o tai savo ruožtu atsiliepė jo santykiams su priešinga lytimi. Dėl to, kad nesugebėjo rasti tinkamos išraiškos formos savo dvasiai, Fredas A. nuolat pritraukdavo netinkamus, neteisingai jį vertinančius partnerius bei draugus.

Žmonės, kurių gyvenime yra neatitikimų tarp turinio ir formos, nuolat susiduria su neteisingu savęs įvertinimu, nes aplinkiniai juk gali vertinti jų dvasios turinį tik pagal išorines formas. O jei forma neatitinka turinio, daugelis nuomonių yra neteisingos. Sutiktas žmogus gali būti palaikytas artimu, ir klaida išaiškėja tik po daugelio metų. Dėl to taip dažnai girdime frazę: tu mane nuvylei. Tačiau iš tiesų buvo pasirinkta tik klaidinga išraiškos forma, kuri sukėlė klaidingas išvadas apie turinį.

feng-shui

Įrašas paskelbtas temoje Energija, Feng šui ir pažymėtas , , , .Išsisaugokite pastovią nuorodą.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s