Feng shui. Lemtingos nuostatos ir atsakomybė

Išvertus pažodžiui feng shui reiškia vėjas ir vanduo. Šios simbolinės sąvokos, skirtos išreikšti idėją, jog visa mūsų aplinka yra’tekanti energija (kaip vėjas ir vanduo) ir suteikti mums esminę nuorodą, kaip turėtume atsakyti į gyvenimo iššūkius. Vėjas ir vanduo juda be jokių pastangų ir mes turėtume būti atviri supančiam pasauliui.

Jei savęs paklaustume, pavyzdžiui, ką gi turėtų reikšti „prisitrauktas“ trečias iš eilės vandentiekio vamzdžių trūkimas, pamažu imtume suvokti ir už šio įvykio slypinčią esmę. Tuo būdu iš akivaizdaus blogio pasisemtume vertingų galimybių bei progų tobulėti.

Mūsų laikui būdinga vis intensyviau ieškoti greitų ir efektyvių „sėkmės receptų“ visoms gyvenimo situacijoms. Net Nušvitimą norima pasiekti be didelių išlaidų, geriausiai kokiame savaitgalio seminare.

Visgi atsakomybę už pasekmes turime prisiimti mes patys. Kiekvienas išgirstas ar duotas patarimas, kiekvienas žodis paliečia kitų žmonių gyvenimus ir vėliau neįmanoma nieko atitaisyti. Todėl niekuomet nesakykite: „Šiame bute niekada nebūsiu laimingas“ ar „Šiame bute jus tuoj užpuls depresija“, nes taip neigtumėte kitų teisę ir sugebėjimus keistis. Taip pat ir perdėta globa, visažiniškumas ir asmeninės vertybių sistemos brukimas dažniausiai labiau pakenkia, nei padeda.

Net jei gerai išmanote feng shui ar bet kokias kitas dvasines, psichologines, astrologines ir pan. sistemas, niekada nebūkite kategoriškas. Prisiminkite, kad žmonės turi unikalų sugebėjimą keistis patys ir keisti aplinką vien savo emocijomis, reikia visada žvelgti į tobulėjimo galimybes, o ne koncentruotis ties problemomis.

laimė

Įrašas paskelbtas temoje Būstas, Energija, Feng šui ir pažymėtas , , .Išsisaugokite pastovią nuorodą.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s