Traukos / rezonanso dėsnis: gauni tai, ką prisišauki

Iš psichologijos žinome, kad visuomet „pritraukiame“ būtent tuos žmones, kurie mums tinka. Tai nereiškia, jog mums patinka tokia situacija ar ji daro mus laimingus. Tik aplinkiniai žmonės gali padėti mums suvokti gyvenimo pamokas.

Rezonanso dėsnis atskleidžia, kad visuomet išgyvename tuos dalykus, kurie yra neatskiriamai susiję su mumis. Beveik stebuklingai susiduriame su atitinkamomis situacijomis, vietomis ar žmonėmis, kurie nuolat verčia mus — nelaimė ar laimė – kovoti su savimi. Vadinasi — nė viena liga, kančia ar nelaimė nėra atsitiktinė ir gali nutikti mums tik tuomet, kai esame su jomis susieti rezonansu, t. y. jas tam tikru atžvilgiu prisišaukiame.

Kiekvienas be išimties žemės gyventojas pasirenka gyvenamąją aplinką. Į ją įeina ir namas, butas, darbo vieta, požeminės vandens srovės ar nedraugiški kaimynai. Mes kasdien kuriame savo pasaulį. Dažniausiai tai vyksta nesąmoningai, nevalingai ir kitaip, nei norėtume.

Apžvelgus šiuos dalykus, galima grįžti prie klausimo apie nepalankių zonų poveikį ir pasakyti: savaime suprantama, šios zonos egzistuoja ir gali turėti silpninamąjį poveikį. Tačiau ne visi žmonės randa savo butuose nepalankių vietų, dažniausiai tik tie, kurie apie tai mąsto ir sukelia atitinkamą rezonansą. Be to, kiekvienas iš mūsų pagal asmeninį nusiteikimą į jas reaguojame arba ne.

Taigi padarytume fatališką klaidą suversdami kaltę dėl asmeninių problemų ir ligų vien išorinėms priežastims. Žinome, mūsų išradingumas yra beribis ir jokia dingstis neatrodo
per daug kvaila, jei padeda išsisukti nuo asmeninės atsakomybės. Mes mielai ieškome kaltų visur, kur tai atrodo priimtina: aplinkiniuose, vietose, politikoje, aplinkos užterštume, blogoje ekonominėje padėtyje ar kokioje „kenksmingoje“ zonoje, bet tik ne savyje.

Dėl šių priežasčių lovos vietos pakeitimas tik tada ilgam pagerins situaciją, jei patys imsime keistis. Turime gilintis į save, savo vidinį pasaulį, nes tol, kol būsime priklausomi nuo aplinkos, pražiopsosime esminius dalykus.

harmonija

Įrašas paskelbtas temoje Būstas, Energija, Feng šui ir pažymėtas , , , , , , .Išsisaugokite pastovią nuorodą.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s