Požeminės vandens srovės

Pastaraisiais metais kilo tikras radiestezijos bumas. Beveik nerasime namo savininko, kuris nebūtų pasikvietęs vieno ar kito virgulės meistro, kad šis nustatytų, kur teka kenksmingos požeminio vandens srovės. Taip pat daugelis kitomis priemonėmis nusivylusių žmonių nori žinoti, ar jų lova kartais nestovi virš tokių srautų, sprūdžių ar kitų nepalankių zonų. Įdomu ir tai, jog vis daugiau žmonių pareiškia esą jautrūs virgulės ar svarelio judesiams. Susidaro Įspūdis, kad egzistuoja daugybė įrodymų apie srovių sukeliamas ligas.

Ar iš tiesų požeminės vandens srovės yra kaltos dėl įvairių ligų? Ar reikalas tikrai yra toks paprastas, kad pakanka tik rasti kitą vietą lovai pastatyti? Ar mes, žmonės, nesame čia ir patys kiek įsipainioję? Daug klausimų sukelia ši kontroversiška tema.

Leiskime kalbėti faktams: jautrūs žmonės teigia – kai pasitelkę virgulę ar svarelį eina per tam tikrą vietą, pajunta energijos pokyčius, pasireiškiančius įvairiais smūgiais, siūbavimais
ar sukamaisiais įrankių judesiais. Poveikis gali būti toks stiprus, kad net didžiausiomis valios pastangomis neįmanoma išlaikyti įrankių ramybės būsenos. Vadinasi, kai kur turi būti labai stiprūs nematomi energijos laukai, kurie pasireiškia per virgulę ar svarelį, lyg per prailgintą žmogaus ranką.

Taip pat galima teigti, kad žmonių, sergančių sunkiomis ligomis, lovos nepaprastai dažnai būna pastatytos virš požeminių vandens srovių ar kitų nepalankių vietų.

Teisinga ir tai, kad pakeitus lovos vietą, dauguma žmonių pasijunta geriau, kai kurie po ilgos pertraukos vėl gali miegoti.

Tikėdamiesi tokių rezultatų, butų ir namų savininkai vieną ar kelis kartus kviečiasi neigiamų vietų nustatymo žinovus į savo namus. Jei jie iš tiesų galėtų išspręsti visų problemų priežastis, turėtume patirti nesulaikomą, dramatišką visuomenės sveikatos pagerėjimo pliūpsnį ar bent jau stabilumą. Tačiau situacija susiklosto priešingai – mes, žmonės, tampame vis labiau ligoti! Sumišimą tarp ekspertų sukelia ir tai, kad pakartotinis tyrimas praėjus kelioms savaitėms po lovos perstatymo parodo, kad po naująja – iki tol buvusia tinkama – lovos vieta, keistu būdu atsirado iki tol nepastebėta kenksminga zona.

Turėkite omenyje, kad visada prieš pradedant ieškoti trūkumų aplinkoje, turite sukurti harmoniją savyje. Žinoma, tinkama aplinka žmogui padeda pasijusti geriau, atrasti pusiausvyrą, tačiau viską darykite ramiai, apgalvotai ir nepulkite į kraštutinumus.

radiestezija

Įrašas paskelbtas temoje Būstas, Energija, Feng šui ir pažymėtas , , , , .Išsisaugokite pastovią nuorodą.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s