Feng šui Vakarams

Žinios apie aplinkos poveikį ir noras ją sąmoningai formuoti yra senas kaip žmonija. Jei kas atvyks į Madagaskarą, ras ten lygiai tiek pat nuorodų apie tai, kaip ir keliautojas aplankęs Balio kalnų kaimus ar Australijos aborigenus. Ir Europoje yra sukauptas labai didelis šių žinių lobynas, kuris vis labiau pamirštamas ir vis sunkiau prieinamas. Katedrų, vienuolynų, pilių ir rezidencijų statytojai tiksliai žinojo, kaip šiuos statinius optimaliai ir efektyviai išdėstyti, tačiau saugojo savo žinias nuo paprastų žmonių. Dėl to ir šiandien yra sunku aptikti šių statinių fundacijos duomenis.

Galime tik pasidžiaugti, kad Azijos kultūrose tūkstantmetė feng šui tradicija iki šiandien yra išsaugota ir nuolat tobulinama. Svarbiausi dėsniai, pagal kuriuos funkcionuoja mūsų pasaulis, Kinijoje, feng šui tėvynėje, tokie pat kaip ir pas mus. Tačiau daugelis dalykų, kurie yra perdėm „kiniški“, tai yra būdingi tik tam tikram regionui ar atspindintys kokius prietarus, turi būti adaptuoti ir neperimami aklai.

XXI amžiaus feng šui reikia naujai išvystyti ir pritaikyti Vakarų kultūrai. Labai tikėtina, kad skoningai antikvariniais daiktais apstatytame bute prie įėjimo pakabinę bambukinius vėjo varpelius su raudonais raišteliais sudarysime svetimkūnio vaizdą ir nebūsime sužavėti, jei biuras po feng šui principus atitinkančio perstatymo ims atrodyti kaip kinų restoranas. Nustebsite, kaip įvairiai ir universaliai galima pritaikyti priemones ir iš vakarietiškos kultūrinės aplinkos.

Apie tai, kaip planuoti būstą, kad energija tekėtų laisvai, skaitykite jau kitame straipsnyje.

feng shui

Įrašas paskelbtas temoje Energija, Feng šui ir pažymėtas , , , , , , .Išsisaugokite pastovią nuorodą.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s