Energijos tekėjimas – raktas į harmoniją

Įžangą apie energiją skaitykite straipsnyje Feng šui. Gyvybės jėga chi ir energija.

Energija turi tekėti

Kiekvienas netradicinę mediciną praktikuojantis gydytojas žino, kad sveikata tik tuomet gera, kai kūnas gerai aprūpinamas energija. Energijos kamščiai kūne turi būti pašalinti ir vėl atkurtas laisvas jos tekėjimas. Kinų akupunktūros mene naudojama meridianų sąvoka. Tai – žmogaus odos paviršiuje ar po oda tekantys energijos srautai, kurie yra veikiami labai plonomis adatomis. Gerai apskaičiuoti adatų dūriai suardo energijos kamščius ir sukuria sveikatos pamatą.

Kodėl feng šui yra veiksmingas?

Gyvoje sistemoje visos dalys yra susijusios tarpusavyje. Lygiai kaip ir mūsų kūne pašalinus kamščius energija gali patekti į visas kūno dalis, taip ir namuose tikslingai aktyvinant atskirų būsto dalių energiją pasiekiama visumos harmonija, de facto tai yra buto terapijos priemonės siekiant aiškių tikslų.

„Judėti pasroviui“

Dao yra gamtos kelias. Senovinis paveikslas jį vaizduoja kaip žmogų, laiveliu plaukiantį upe. Iš šios tradicijos kilusi ir sąvoka: „Būti srovėje“. Taigi, Dao kelias reiškia, kad mes esame lyg upė, turime nuolat judėti ir būti pasirengę pokyčiams. Taip pat Lao Dzi teigė: Dao pagimdė vieną, vienas pagimdė du, du pagimdė tris. O iš trijų atsiranda beribis būties įvairumas, patarlėse dažnai išreiškiamas žodžiu „dešimttūkstantinis“. Tie, kurie išsiugdo reikalingą pasitikėjimą ir atsiduoda „Gyvenimo tėkmei“, arba Dao, yra tiesiausiame kelyje į harmoniją ir pusiausvyrą.

upė

Įrašas paskelbtas temoje Energija, Feng šui ir pažymėtas , , , , .Išsisaugokite pastovią nuorodą.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s